Чернігів Live

   

27 лютого 2017

25 лютого 2017

24 лютого 2017
10:44 - Ігор Мосійчук Відзначення Дня звільнення політв'язнів 24 лютого 2014 року Верховна Рада України ухвалила Постанову «Про звільнення політв’язнів»...

Відзначення Дня звільнення політв'язнів

24 лютого 2014 року Верховна Рада України ухвалила Постанову «Про звільнення політв’язнів», внесену за поданням народного депутат Олега Ляшка.

Того ж дня, згідно списку цієї постанови на волю вийшло 23 людини, серед яких і я, що зазнали репресій і політичних переслідувань з боку режиму Януковича.

...

Разом зі мною того дня на були звільнені мої побратими по справі так званих «Васильківських терористів» члени Соціал-Національної Асамблеї Володимир Шпара і Сергій Бевз, Голова Соціал-Національної Асамблеї, а нині командир «Азову» Андрій Білецький, ідеологічний референт Соціал-Національної Асамблеї, а пізніше також заступник командира «Азову», доктор історичних наук Олег Однороженко, Мелітопольські палії - Антон Бойко, Антон Шамов, Дмитро Світанько, Олександр Радолов, Ніжинські Робін Гуди - Владислав Попович, Рустам Уразгельдиєв, Сергій Ярмоленко, Андрій Бондаренко, Анатолій Попович, патріоти Дмитро і Сергій Павличенко, поставший проти міліцейського свавілля Віталій Запорожець, та інші громадські активісти і учасники протестних акцій.

Сьогодні вже третя річниця цієї знаменної, в житті кожного із звільнених, дати. В зв’язку з цим, Комітет визволення політв’язнів прийняв рішення про відзначення Дня визволення політв’язнів 24 лютого, о 15:00. Захід символічно відбудеться під стінами Лук'янівського СІЗО, звідки в 2014 році на волю вийшли ми з побратимами.

На відзначення запрошуються колишні політв’язні, всі причетні до боротьби за їх звільнення активісти, правозахисники, а також журналісти та представники ЗМІ.

( Ігор Мосійчук )

23 лютого 2017
20:42 - Андрій Лозовий Можна як завгодно думати за Віктора Андрійовича, але нічого кращого з країною за ці майже тридцять років наразі не було. Він був ...

Можна як завгодно думати за Віктора Андрійовича, але нічого кращого з країною за ці майже тридцять років наразі не було.

Він був першим по-справжньому українським Президентом. І в історію увійде без краплі сумніву як постать позитивна і державницька.

Моє "улюблене" звинувачення на адресу Ющенка - "передав владу Януковичу". А хтось може мені пояснити, як це можливо на практиці?.. В тому то й біда, що януковичі і проча наволоч на нашу голову не з неба падає, ми самі її обираєм...о на виборах. А потім бідкаємось...

Патріот. Державник. Блискучий економіст. За період його президентства мінімальна зарплата виросла у 10 разів, допомога за новонародженою дитиною - у 38 (!) разів. Захисник української культури та історичної справедливості. Батурин. Меморіал жертвам Голодоморів. Митрополичі палати. І ще сотні правильних українських справ.

З днем народження, Вікторе Андрійовичу! Многая літа!

( Андрій Лозовий )

22 лютого 2017

21 лютого 2017

19 лютого 2017

18 лютого 2017

17 лютого 2017

16 лютого 2017

15 лютого 2017

14 лютого 2017
Найактуальніші новини Чернігова та Чернігівської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернігів, репортажі з місця подій Чернігів, економіка Чернігівської області, політика Чернігів, культурне життя, спорт в Чернігів.