Чернігів Live

Тим часом на ланах Чернігівщини…

   
17:51 - Євстратій Зоря СБУ припинила діяльність "приватної в'язниці", яка тривалий час діяла під виглядом "православного реабілітаційного центру" на Черн...

СБУ припинила діяльність "приватної в'язниці", яка тривалий час діяла під виглядом "православного реабілітаційного центру" на Чернігівщині – у с. Косачівка Козелецького району.

На жаль раніше ніколи не чув про цей заклад, що існував під протекторатом місцевої єпархії Московського Патріархату. Якби чув – обов'язково відреагував би.

Добре, що "приватну в'язницю", прикриту омофором МП, нарешті вивели на чисту воду.

...

Погано, що чекали цього так довго, хоча виявляється: зла слава про Косачівку шириться вже не один рік.

За цим посиланням – розповідь про ув'язнення і втечу одного з "клієнтів" центру:

https://ord-ua.com/…/pobeg-iz-pravoslavnogo-shoushenka-na-…/

А ось тут – інша точка зору, яку подають в Московському Патріархаті:

http://orthodoxy.org.ua/…/reportazh-kak-zhivetsya-byvshim-n…

( Євстратій Зоря )

29 березня 2017

28 березня 2017

27 березня 2017

25 березня 2017

24 березня 2017
23:06 - Анна Романова Чому багато місць України повірили у свою унікальність, заявили, що вони туристичні, а туристи так і не приїхали?! Бо не відбулося...

Чому багато місць України повірили у свою унікальність, заявили, що вони туристичні, а туристи так і не приїхали?!

Бо не відбулося найголовнішого - не було створено конкурентноздатні турпродукти під певного туриста з певними потребами.

Наприклад, сам по собі унікальний чернозем, ще не призведе до збагачення. На цьому черноземі слід ще виростити рекордний урожай та вигідно продати. Лише тоді чернозем стане активом. А доки їм не користуються, а лише радіють з факту його існуван...ня - це пасив. Так і в туризмі.

Не було конкретики, не було товару, не було покупця.

Два дні поспіль формувати тур актив та тур продукт за допомогою Асоціації гостинності навчалися тепер вже на Чернігівщині. Вийде чи не вийде - залежить від подальшої активності туристичної спільноти. Старт та розуміння покладено!

Далі буде...

( Анна Романова )

23 березня 2017

22 березня 2017

21 березня 2017

20 березня 2017

18 березня 2017

17 березня 2017

16 березня 2017
Найактуальніші новини Чернігова та Чернігівської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Чернігів, репортажі з місця подій Чернігів, економіка Чернігівської області, політика Чернігів, культурне життя, спорт в Чернігів.